wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin
Producenci
Kontakt
  • Sklep Fishmaniak
    NIP: 7122885285
  • E-mail:sklepfishmaniak@gmail.com
  • Telefon504604302 / 501658796
  • Godziny działania sklepusklep online otwarty :24/h . infolinia : 9:00 - 19:00

Regulamin

Regulamin sklepu Fishmaniak
Sklep realizuje zamówienia powyżej 30 złWpisany do ewidencji działalności gospodarczej, zarejestrowaną jako podatnik podatku od towaru i usług (VAT) pod numerem identyfikacji podatkowej NIP 712-288-52-85. Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową www.fishmaniak.pl oraz telefonicznie - 504604302 lub 501658796 .

Paczki wysyłane są w dni robocze w godzinach 8.00-14.00

ZASADY SPRZEDAŻY 

Przedmiotem sprzedaży są wszystkie produkty wymienione w katalogu. Ilość produktów oferowanych w ramach sklepu ulega zmianie i podlega stałej aktualizacji. Firma Internetowy sklep wędkarski Fishmaniak  Łukasz Ładniak zastrzega sobie prawo również do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, może mieć to związek z promocjami lub innymi akcjami marketingowymi, aczkolwiek cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
Ceny produktów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sprzedaż odbywa się na terenie Polski.

KORESPONDENCJA
W przypadku niedostępności części produktów objętych zamówieniem, firma Fishmaniak Łukasz Ładniak wysyła do klienta e-maila z informacją o tym, co udało się skompletować. List zawiera również prośbę o podjęcie decyzji dotyczącej dalszej realizacji zamówienia.
Częściowa kompletacja zamówienia - Może zajść również sytuacja, kiedy nie wszystkie zamówione pozycje są osiągalne. W takim przypadku klient otrzymuje wiadomość z informacją o tym, jakie pozycje zostały skompletowane i w jego gestii pozostaje decyzja czy anulować całe zamówienie, czy realizować w kształcie, w jakim jest w danym momencie możliwe. W zależności od decyzji podjętej przez kupującego zostanie wysłany e-mail potwierdzający całkowite anulowanie zamówienia, bądź potwierdzenie realizacji nie pełnego. W przypadku nie podjęcia przez klienta żadnej decyzji dotyczącej częściowej kompletacji zamówienia w przeciągu 4 dni, zamówienie zostaje automatycznie anulowane, o czym klient zostaje powiadomiony stosowną wiadomością elektroniczną.
Kompletacja i wysłanie zamówienia - Po całkowitym skompletowaniu zamówionych pozycji i ich wysłaniu klient otrzymuje wiadomość potwierdzającą ten fakt, oraz jednocześnie informującą, po jakim minimalnym czasie przesyłka powinna zostać dostarczona do adresata lub być do odebrania w siedzibie firmy.

Anulowanie zamówienia - W przypadku anulowania zamówienia na wyraźne życzenie klienta lub z powodu braku zamawianego towaru w magazynie, kupujący otrzymuje stosowną informację wraz z podaniem przyczyny anulowania. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez klienta formularza zamówienia na stronie internetowej sklepu.
Towar powinien zostać dostarczony w przeciągu 2-14 dni od daty złożenia zamówienia za pośrednictwem kuriera lub Poczty Polskiej. Wszystkie oferowane przez nasz sklep towary pochodzą od sprawdzonych dostawców, są fabrycznie nowe oraz posiadają gwarancję producenta. Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
Jeżeli interesujący Państwa produkt nie jest aktualnie umieszczony na naszych stronach, prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy na adres: sklepfishmaniak@gmail.com Skontaktujemy się z Państwem podając cenę i przewidywany czas oczekiwania na realizację.

ZWROTY I REKLAMACJE

Do każdego zamówienia zawsze dołączamy paragon fiskalny lub fakturę VAT na zakupione towary, które stanowią podstawę przyjęcia reklamacji bądź zwrotu.

Zgodnie z ustawą „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Pod warunkiem jednak, że produkt nie był używany niezgodnie z przeznaczeniem, ani nie został w żaden sposób uszkodzony wraz paragonem fiskalnym bądź fakturą, bądź innym dowodem zakupu.
Jednocześnie uprzejmie prosimy Państwa o zwrot towaru w oryginalnym opakowaniu, co znacznie ułatwi nam działalność.


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl